Markýzy HIXON

Vybíráme markýzu k rodinnému domu

Jestliže jste při výstavbě svého rodinného domu zapomněli na terasu nebo vám na ni už nezbyly peníze, doporučujeme pořízení markýzy, s jejíž pomocí si terasu či pergolu během několika okamžiků snadno vytvoříte. Vůbec nevadí, že se posezení nebude nacházet pod jednou střechou vašeho domu. Markýza nabízí velice efektivní přístřešek, pod kterým se rádi schováte při nepřízni počasí, a zároveň vás ochrání před ostrými slunečními paprsky.

Markýzy se běžně instalují jako součást teras, zimních zahrad nebo balkonů. Díky bohaté nabídce na trhu, máte opravdu z čeho vybírat. Zajímavý sortiment venkovních markýz přináší firma Hixon, která vám markýzu na míru nejen prodá, ale její zkušení pracovníci Vám ji i rovnou namontují.

Bohatá nabídka kvalitních markýz

Dodávané markýzy jsou velmi kvalitní a mají univerzální možnosti využití. Čeká zde na vás celá škála vzorů a barev. V závislosti na tom, kolik do markýzy chcete investovat, se liší její vlastnosti. Ovládání může být ruční nebo motorické – to přináší majiteli mnohem větší komfort. Za zmínku stojí také možnost automatizace, jelikož právě ta zajistí, že se markýza vysune nahoru v požadovaný okamžik, například v závislosti na časovém období nebo při změně počasí.

Pokud venku na zahradě nemáte zastřešené posezení, rozhodně do markýzy, která je moderním i užitečným prvkem, neváhejte investovat. U firmy Hixon máte na výběr z celé škály standardních i atypických rozměrů. Kromě možnosti napojení markýzy na stavbu je možné i její samostatné umístění v prostoru. Kvalitní provedení spolu s elegantním designem je zde jistotou. Zmínit bychom měli také dlouhou životnost markýz, která je díky kvalitním materiálům a prověřené konstrukci na míru až v desítkách let.

Vloženo: 10.05.2023

Napište nám

Prohlašuji, že jsem se seznámil(a) se Zásadami zpracování osobních údajů a chci odeslat formulář.

Tato stránka je chráněna reCAPTCHA a platí pravidla ochrany soukromí a použití služby od Google.