Zvyšujeme komfort Vašeho domova

 

+420 604 224 759

+420 737 289 098

 
Akční nabídka

Venkovní žaluzie HIXON

Aktuální AKCE:

Venkovní žaluzie

se SLEVOU 25%

Akce platí pro venkovní žaluzie objednané do konce dubna 2020!!!

Pro slevu napište do poptávky DUBEN25

 
Aktuality
Nařízení vlády nás neomezuje v provozu

16.03.2020

Firma HIXON funguje i v době karantény.

 

 
PF 2020

20.12.2020

Vážení přítelé, přejeme Vám krásné a pohodové vánoce a do nového roku mnoho štěstí, zdraví a pracovních úspěchů.

 

 
Venkovní rolety HIXON

10.04.2019

Venkovní rolety spolehlivě zastíní Vaše okna. Proč zvolit kvalitní rolety od odborníků?

 

 
Všechny aktuality »

ČASTÉ DOTAZY

Máte vzorkovou prodejnu?

Ano, na adrese Ohrada 1851 ve Vsetíně (vedle sportbaru Na Nové) máme vzorkovou prodejnu, kde nás mohou zákazníci navštívit. Zde jim můžeme představit funkční vzorky dodávaných výrobků a ukázat vzorníky. Velká část našeho sortimentu je však obecně známá a jeho prezentace s představením vzorníků může proběhnout i u zákazníků doma při zaměření. Spoustu důležitých informací o výrobcích se zákazníci mohou dozvědět na našich webových stránkách www.hixon.cz.

Jakou máte pracovní dobu?

Pracovní doba je v pracovní dny od 9 do 16 hodin (s přestávkou od 12 do 13 hodin) nebo dle domluvy.

Jaká je dodací lhůta nabízených produktů?

Díky přímému napojení na výrobu máme velmi krátké dodací termíny. Obecně lze říci, že standardní provedení našich výrobků lze dodat za 6 dní. Vnitřní žaluzie, roletky a sítě proti hmyzu dokonce už za 3 dny. Nestandardní barvy a provedení trvají déle a termín dodání potom závisí na rychlosti dodavatele.

Jaká je záruční doba?

Na některé výrobky poskytujeme prodlouženou záruku 4 roky. Na elektropříslušenství značky Somfy a Elero je záruka dokonce 5 let. Ostatní výrobky mají standardní záruku 2 roky.

Provádíte opravy stínící techniky?

Pro námi dodávané výrobky poskytujeme záruční a pozáruční servis. Servis výrobků ostatních dodavatelů je možný, pokud se jedná o obecně používané komponenty (řetízky, úchyty...), které jsou v nabídce našich dodavatelů nebo když se nám podaří zajistit náhradní komponenty od původních výrobců.

Jakým způsobem probíhá údržba vašich produktů?

Většina námi dodávaných výrobků je bezúdržbová, není je třeba nijak mazat. Obecně je vhodné výrobky čistit od mechanických nečistot, aby se zajistila jejich dlouhá životnost a plynulý chod.

Jak zjistím cenu výrobků?

Stačí nám poslat rozměry oken nebo otvorů, které chcete zastínit, typ zvoleného výrobku a případná další specifika výrobku (barva, typ ovládání, atd.). Každý výrobek se kalkuluje dle svých rozměrů zvlášť. My Vám v co nejkratším čase pošleme orientační cenu, která se dopřesní při přesném zaměření naším technikem.

Lze umístit stínící techniku do atypických nebo šikmých oken?

Ano, ve většině případů to jde. U interiérového stínění jsou pro tyto případy vhodné horizontální hliníkové žaluzie, vertikální látkové žaluzie a zejména plisé, které je vhodné i do nakloněných oken. U exteriérového stínění lze v šikmém provedení vyrobit některé typy venkovních žaluzií a také sítě proti hmyzu lze uzpůsobit většině tvarů oken.

Který výrobek je pro mě nejvhodnější?

Obecně lze říci, že účinnější je venkovní stínění, které má lepší izolační vlastnosti, v létě odráží sluneční paprsky v exteriéru a tak nepouší teplo do místnosti, v zimě zase ve spuštěném stavu brání tepelným ztrátám. Nicméně vnitřní stínění je cenově dostupnější a dotváří dizajn interiérů. Sítě proti hmyzu jsou vhodné pro všechny, kteří doma chtějí zabránit vniknutí nežádoucího hmyzu. Nejlepší volbou je vždy se řádně poradit s odborníkem, který Vám vysvětlí výhody a nevýhody jednotlivých typů stínění a doporučí nejvhodnější řešení přímo pro Vás.

Jaké jsou barvy výrobku?

Pro všechny naše výrobky existují vzorníky s obrovským výběrem barev, vzorů a imitací dřeva. Naše produkty lze velmi dobře sladit s barvou interiéru, oken, parapetů nebo fasády.

V čem jsou výhody motorického ovládání venkovních žaluzií/rolet?

Hlavní výhodou je samozřejmě komfort při ovládání. Výrobky lze ovládat tlačítky na stěne nebo ovladači a je možné ovládat jedním ovadačem i více výrobků. V současné době přicházejí i možnosti ovládat stínicí techniku a další elektrické prvky v domácnosti přes aplikace v mobilním telefonu. Další velkou výhodou elektricky ovládané stínicí techniky je možnost automatizace. Lze tak například časově nastavovat vyjíždění nebo sjíždění rolet a žaluzií. Zákazník si může také nastavit svou oblíbenou polohu naklopení lamel venkovních žaluzií. Sluneční automatika dává pokyn v závislosti na slunečním svitu. Větrná automatika zase může zabránit poškození žaluzie nebo markýzy silným větrem.

Bude nutné při instalaci sítí proti hmyzu vrtat do oken?

V případě použití pevné okenní sítě to většinou nutné není. Sítě se instalují před okno a za okenní rám jsou uchyceny pomocí otočných háčků, které jsou součástí sítě. Pokud jsou instalovány rolovací, dveřní nebo posuvné sítě, je potřeba některé jejich prvky ukotvit k oknům pomocí vrutů.

 
 
  NAPIŠTE NÁM
+420 737 289 098

Zasklívání balkónů DARK

       Youtube  
 

Vnitřní žaluzie, vnitřní rolety, plisé, japonské posuvné stěny, sítě proti hmyzu, venkovní žaluzie, venkovní rolety, markýzy, fasádní rolety, garážová vrata a stínění zimních zahrad dodáváme především do těchto měst a obcí:

Vsetín, Ústí u Vsetína, Janová, Hovězí, Huslenky, Halenkov, Nový Hrozenkov, Karolinka, Velké Karlovice, Zděchov, Leskovec, Seninka, Valašská Polanka, Lužná, Lidečko, Horní Lideč, Francova Lhota, Valašská Senice, Střelná, Lačnov, Valašské Příkazy, Poteč, Valašské Klobouky, Prlov, Pozděchov, Bratřejov, Lhota u Vsetína, Liptál, Jasenná, Lutonina, Vizovice, Lípa, Slušovice, Všemina, Zlín, Otrokovice, Fryšták, Lukov, Jablůnka, Ratiboř, Hošťálková, Bystřička, Růžďka, Malá Bystřice, Valašská Bystřice, Bystřička, Mikulůvka, Oznice, Jarcová, Poličná, Valašské Meziříčí, Branky, Loučka, Kelč, Krhová, Zašová, Zubří, Rožnov pod Radhoštěm, Vigantice, Hutisko-Solanec, Dolní Bečva, Prostřední Bečva, Horní Bečva, Frenštát pod Radhoštěm. V těchto městech rovněž provádíme servis a opravy žaluzií a rolet.

Na vyžádání dodáme stínicí techniku kamkoliv po celé České a Slovenské republice nebo Rakousku.

 

© 2020 HIXON Blinds s.r.o.

TOPlist