Zvyšujeme komfort Vašeho domova

 

+420 604 224 759

+420 732 625 705

Látkové rolety

Látkové rolety

Vnitřní rolety do oken jsou klasickým typem interierového stínění a v současné době jsou opět trendy. Pomáhají bránit vstupu slunečních paprsků do interiéru a zároveň chrání soukromí. Díky velkému výběru látek a vzorů, lze látkovou roletkou dizajnově ozvláštnit a prakticky zastínit jakoukoliv místnost v interiéru. Na výběr jsou dětské motivy, technické látky, světlo nepropustné látky (např. blackout), nehořlavé látky a také klasické jednobarevné látky nebo látky s jemným vzorem. Velmi oblíbeným typem je pruhovaná látka v provedení rolety den a noc.
Ovládat roletu můžeme řetízkem, motorem nebo ručně. Roleta může být umístěna
na rám okna nebo nad okno na zeď či do stropu. V naší nabídce máme samozřejmě i rolety do střešních oken.

Látkové rolety jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a s maximální přesností vždy na míru.

 

 
 
Rolety na okenní křídlo

Jsou vhodné do všech typů oken a lze je použít jako zatemňující. Díky ovládání řetízkem je lze zastavit v jakékoliv poloze. Na výběr ze spousty vzorů a barev látek.

Klasické řetízkové rolety

Lze je montovat nad okno na zeď nebo do stropu. Ovládány jsou řetízkem a lze je zastavit v jakékoliv poloze. Na výběr je  velké množství vzorů a barev látek.

Rolety den a noc

Rolety v provedení Den/Noc lze montovat na rám okna, nad okno na zeď nebo do stropu. Pruhy se dají nastavit tak, aby částečně prosvítaly nebo úplně stínily. Mohou nahradit záclony.

Rolety do střešních oken

Rolety jsou určené pro zastínění střešních oken všech typů a lze je použít i jako úplně zatemňující. Ovládat je lze ručně tahem nebo ovládací tyčí. Zastavit lze roletu v jakékoliv poloze.

 
 
  NAPIŠTE NÁM
+420 604 224 759

Dlouhodobě spolupracujeme s firmou DARK:

Balkonové zábradlí a zasklení DARK

       Youtube  
 

Vnitřní žaluzie, vnitřní rolety, plisé, japonské posuvné stěny, sítě proti hmyzu, venkovní žaluzie, venkovní rolety, markýzy, fasádní rolety, garážová vrata a stínění zimních zahrad dodáváme především do těchto měst a obcí:

Vsetín, Ústí u Vsetína, Janová, Hovězí, Huslenky, Halenkov, Nový Hrozenkov, Karolinka, Velké Karlovice, Zděchov, Leskovec, Seninka, Valašská Polanka, Lužná, Lidečko, Horní Lideč, Francova Lhota, Valašská Senice, Střelná, Lačnov, Valašské Příkazy, Poteč, Valašské Klobouky, Prlov, Pozděchov, Bratřejov, Lhota u Vsetína, Liptál, Jasenná, Lutonina, Vizovice, Lípa, Slušovice, Všemina, Zlín, Otrokovice, Fryšták, Lukov, Jablůnka, Ratiboř, Hošťálková, Bystřička, Růžďka, Malá Bystřice, Valašská Bystřice, Bystřička, Mikulůvka, Oznice, Jarcová, Poličná, Valašské Meziříčí, Branky, Loučka, Kelč, Krhová, Zašová, Zubří, Rožnov pod Radhoštěm, Vigantice, Hutisko-Solanec, Dolní Bečva, Prostřední Bečva, Horní Bečva, Frenštát pod Radhoštěm. V těchto městech rovněž provádíme servis a opravy žaluzií a rolet.

Na vyžádání dodáme stínicí techniku kamkoliv po celé České a Slovenské republice nebo Rakousku.

 

© 2022 HIXON Blinds s.r.o.

TOPlist