Zvyšujeme komfort Vašeho domova

 

+420 604 224 759

+420 737 289 098

 
Akční nabídka

Látkové rolety HIXON

Aktuální AKCE:

Látkové rolety

se SLEVOU 25%

Akce platí pro textilní roletky objednané do konce srpna 2020!!!

Pro slevu napište do poptávky PRAZDNINY25

 
Aktuality
Nařízení vlády nás neomezuje v provozu

16.03.2020

Firma HIXON funguje i v době karantény.

 

 
PF 2020

20.12.2020

Vážení přítelé, přejeme Vám krásné a pohodové vánoce a do nového roku mnoho štěstí, zdraví a pracovních úspěchů.

 

 
Venkovní rolety HIXON

10.04.2019

Venkovní rolety spolehlivě zastíní Vaše okna. Proč zvolit kvalitní rolety od odborníků?

 

 
Všechny aktuality »

14.03.2019 | Látkové rolety HIXON

 

Látkové rolety - vhodná alternativa k hliníkovým žaluziím

Rolety den a noc


Látkové rolety jsou skvělou alternativou k běžným hliníkovým žaluziím. Pokud se vám tradiční žaluzie v oknech nelíbí a toužíte po elegantnějším řešení, sáhněte právě po látkových roletách. Mezi jejich přednosti patří například to, že se hodí do všech typů oken a že mohou být kromě ručního ovládání doplněné i ovládáním elektrickým.

Atraktivní interiérové stínění

Látkové rolety spolehlivě zabrání vniku slunečních paprsků, denního světla i nechtěným pohledům v noci z ulice. Moderní látkové rolety jsou dnes opravdu trendy a pomalu se dostávají na výsluní. Zatímco klasické hliníkové žaluzie přímo ulpívají na oknech - což může být z mnoha důvodů nepraktické, tak látkové rolety mohou být umístěné na okně nebo i sahat přes jeho vnitřní parapet. Máte zde na výběr z celé škály atraktivních barevných variací.

Za zmínku stojí například stále oblíbenější roletky v provedení Den a noc. Tyto rolety jsou atraktivní a zároveň praktické, což zajišťuje spolehlivé stínění a zároveň působí vzdušným dojmem. Díky roletkám Den a noc už nepotřebujete žaluzie ani záclony – vše je v jedné cloně. Pořiďte si je u firmy Hixon, která vám je do oken i zároveň nainstaluje (ať už je budete chtít umístit na rám okna, nad okno na zeď nebo až ke stropu). Vyniknou v kombinaci s tradičními okny i s okny atypických rozměrů.

Nesmíme zapomenout ani na rolety do střešních oken, jejichž výhody oceníte především během horkých letních dnů. Při volbě blackoutové látky můžete místnost dokonale zatemnit. Naše roletky do střešních oken jsou univerzální a je možné je umístit do střešních oken různých výrobců (napr. Velux, Roto, Fakro, Dobroplast, RoofLite, Okpol, atd.).

Vyberte si rolety na míru svým představám

Na internetu naleznete nespočet inspirace na to, jak vhodně rolety do svých oken instalovat a jaké barevné provedení zvolit. Velké oblibě se těší jak univerzální barevné odstíny, které hravě sladíte opravdu s čímkoliv, tak i netradiční a výraznější barvičky, co jinak v interiéru nemají obdoby. Volbou látky se vzorem můžete obohatit výzdobu zastíněné místnosti. Látkové roletky od firmy Hixon Vám budou velmi dobře sloužit spoustu let.

Látkové rolety Hixon

 
Látkové rolety den a noc
Látkové rolety
 
 
  NAPIŠTE NÁM
+420 737 289 098

Zasklívání balkónů DARK

       Youtube  
 

Vnitřní žaluzie, vnitřní rolety, plisé, japonské posuvné stěny, sítě proti hmyzu, venkovní žaluzie, venkovní rolety, markýzy, fasádní rolety, garážová vrata a stínění zimních zahrad dodáváme především do těchto měst a obcí:

Vsetín, Ústí u Vsetína, Janová, Hovězí, Huslenky, Halenkov, Nový Hrozenkov, Karolinka, Velké Karlovice, Zděchov, Leskovec, Seninka, Valašská Polanka, Lužná, Lidečko, Horní Lideč, Francova Lhota, Valašská Senice, Střelná, Lačnov, Valašské Příkazy, Poteč, Valašské Klobouky, Prlov, Pozděchov, Bratřejov, Lhota u Vsetína, Liptál, Jasenná, Lutonina, Vizovice, Lípa, Slušovice, Všemina, Zlín, Otrokovice, Fryšták, Lukov, Jablůnka, Ratiboř, Hošťálková, Bystřička, Růžďka, Malá Bystřice, Valašská Bystřice, Bystřička, Mikulůvka, Oznice, Jarcová, Poličná, Valašské Meziříčí, Branky, Loučka, Kelč, Krhová, Zašová, Zubří, Rožnov pod Radhoštěm, Vigantice, Hutisko-Solanec, Dolní Bečva, Prostřední Bečva, Horní Bečva, Frenštát pod Radhoštěm. V těchto městech rovněž provádíme servis a opravy žaluzií a rolet.

Na vyžádání dodáme stínicí techniku kamkoliv po celé České a Slovenské republice nebo Rakousku.

 

© 2020 HIXON Blinds s.r.o.

TOPlist