Zvyšujeme komfort Vašeho domova

 

+420 604 224 759

+420 732 625 705

 
Hledáme montéra

Hledáme montéra

Nabídka zaměstnání:

Hledáme montéra stínicí techniky

Nástup možný ihned!

Pohodová, různorodá práce za dobrou mzdu

Požadujeme manuální zručnost a řid. průkaz sk. B

 
Aktuality
Montér stínicí techniky

14.04.2022

Chcete změnit zaměstnání nebo hledáte zajímavou a dobře hodnocenou práci, která není jednotvárná? Zkuste to v HIXONu!

 

 
Markýzy HIXON

16.02.2022

Vybíráte markýzu k rodinnému domu? Poradíme Vám, jak na to.

 

 
Venkovní žaluzie HIXON

01.02.2021

Moderní venkovní žaluzie představují komfortní zastínění i neocenitelnou izolaci. Pojďme si ukázat, jaké jsou možnosti a výhody venkovních žaluzií firmy HIXON.

 

 
Všechny aktuality »

16.02.2022 | Markýzy HIXON

 

Vybíráme markýzu k rodinnému domu

Markýzy

Jestliže jste při výstavbě svého rodinného domu zapomněli na terasu nebo vám na ni už nezbyly peníze, doporučujeme pořízení markýzy, s jejíž pomocí si terasu či pergolu během několika okamžiků snadno vytvoříte. Vůbec nevadí, že se posezení nebude nacházet pod jednou střechou vašeho domu. Markýza nabízí velice efektivní přístřešek, pod kterým se rádi schováte při nepřízni počasí, a zároveň vás ochrání před ostrými slunečními paprsky.

Markýzy se běžně instalují jako součást teras, zimních zahrad nebo balkonů. Díky bohaté nabídce na trhu, máte opravdu z čeho vybírat. Zajímavý sortiment venkovních markýz přináší firma Hixon, která vám markýzu na míru nejen prodá, ale její zkušení pracovníci Vám ji i rovnou namontují.

Bohatá nabídka kvalitních markýz

Dodávané markýzy jsou velmi kvalitní a mají univerzální možnosti využití. Čeká zde na vás celá škála vzorů a barev. V závislosti na tom, kolik do markýzy chcete investovat, se liší její vlastnosti. Ovládání může být ruční nebo motorické – to přináší majiteli mnohem větší komfort. Za zmínku stojí také možnost automatizace, jelikož právě ta zajistí, že se markýza vysune nahoru v požadovaný okamžik, například v závislosti na časovém období nebo při změně počasí.

Pokud venku na zahradě nemáte zastřešené posezení, rozhodně do markýzy, která je moderním i užitečným prvkem, neváhejte investovat. U firmy Hixon máte na výběr z celé škály standardních i atypických rozměrů. Kromě možnosti napojení markýzy na stavbu je možné i její samostatné umístění v prostoru. Kvalitní provedení spolu s elegantním designem je zde jistotou. Zmínit bychom měli také dlouhou životnost markýz, která je díky kvalitním materiálům a prověřené konstrukci na míru až v desítkách let.

 
Markýzy
Markýzy
Markýzy
 
 
  NAPIŠTE NÁM
+420 604 224 759

Dlouhodobě spolupracujeme s firmou DARK:

Balkonové zábradlí a zasklení DARK

       Youtube  
 

Vnitřní žaluzie, vnitřní rolety, plisé, japonské posuvné stěny, sítě proti hmyzu, venkovní žaluzie, venkovní rolety, markýzy, fasádní rolety, garážová vrata a stínění zimních zahrad dodáváme především do těchto měst a obcí:

Vsetín, Ústí u Vsetína, Janová, Hovězí, Huslenky, Halenkov, Nový Hrozenkov, Karolinka, Velké Karlovice, Zděchov, Leskovec, Seninka, Valašská Polanka, Lužná, Lidečko, Horní Lideč, Francova Lhota, Valašská Senice, Střelná, Lačnov, Valašské Příkazy, Poteč, Valašské Klobouky, Prlov, Pozděchov, Bratřejov, Lhota u Vsetína, Liptál, Jasenná, Lutonina, Vizovice, Lípa, Slušovice, Všemina, Zlín, Otrokovice, Fryšták, Lukov, Jablůnka, Ratiboř, Hošťálková, Bystřička, Růžďka, Malá Bystřice, Valašská Bystřice, Bystřička, Mikulůvka, Oznice, Jarcová, Poličná, Valašské Meziříčí, Branky, Loučka, Kelč, Krhová, Zašová, Zubří, Rožnov pod Radhoštěm, Vigantice, Hutisko-Solanec, Dolní Bečva, Prostřední Bečva, Horní Bečva, Frenštát pod Radhoštěm. V těchto městech rovněž provádíme servis a opravy žaluzií a rolet.

Na vyžádání dodáme stínicí techniku kamkoliv po celé České a Slovenské republice nebo Rakousku.

 

© 2022 HIXON Blinds s.r.o.

TOPlist