Zvyšujeme komfort Vašeho domova

 

+420 604 224 759

+420 737 289 098

 
Nabídka práce

Hledáme zaměstnance

Hledáme nového kolegu do týmu:

MONTÉR STÍNICÍ TECHNIKY

Nadstandardní mzda!!!

Práce na HPP ve Vsetíně a okolí.

Posílejte životopis na info@hixon.cz nebo volejte 737 289 098

 
Aktuality
Venkovní žaluzie HIXON

01.02.2021

Moderní venkovní žaluzie představují komfortní zastínění i neocenitelnou izolaci. Pojďme si ukázat, jaké jsou možnosti a výhody venkovních žaluzií firmy HIXON.

 

 
Venkovní rolety HIXON

01.02.2021

Venkovní rolety spolehlivě zastíní Vaše okna. Proč zvolit kvalitní rolety od odborníků?

 

 
Doba covidová

04.01.2021

Firma HIXON funguje i v současné složité době.

 

 
Všechny aktuality »

Markýzy jsou odrazem elegance a vkusu

Markýzy

Potřebujete nutně zastínit vaši terasu, balkon či zimní zahradu? Chcete být naprosto chráněni před sluncem a nepříjemným horkem? Nebo chcete pouze stylově a účelně vyzdobit vaší terasu, zimní zahradu či balkon? Ať je tomu jakkoliv, markýzy jsou svým víceúčelovým využitím skvělou volbou pro každého, jemuž není cizí komfort a špetka vkusu a elegance.
 

Markýzy jdou ruku v ruce s moderní dobou

Markýzy nejenže skvěle fungují, ale rovněž i stylově vypadají. Fasádu vašeho domu i celkový dojem vašeho obydlí markýza jenom podpoří. Konstrukce tohoto skvělého pomocníka je rozdělena do tří základních kategorií tak, aby markýza vždy sloužila svému účelu. Klasické kloubové markýzy mají výsuvná ramena a umísťují se buď pod převislou střechu, nebo na fasádu, kde je vhodné je opatřit systémovou stříškou, která bude markýzu chránit. Kazetové markýzy už svou konstrukcí chrání látku při jejím zasunutí. Markýzy pro zimní zahrady a pergoly pomáhají dotvořit příjemné klima v přistavěné prosklené zimní zahradě nebo pergole. Posledním typem jsou svislé markýzy neboli fasádní clony, které se mohou umístit na okna domu. To znamená, že bude vždy skvěle uzpůsobena svému využití. Navíc nabídka zahrnuje hned několik druhů barevných variací, vzorů, typů látky i vlastností. Díky tomu, tak dokonale oživíte prostor, ve kterém se bude markýza nacházet a plnit tak svůj účelový a estetický dojem. I ten nejnáročnější klient si z našeho sortimentu jistě vybere.
 

Ovládejte markýzu klikou či motoricky

Ovládání markýz je velmi snadné. Vybrat si samozřejmě můžete mezi ručním ovládáním, kdy systém ovládáte pomocí kliky či mezi motorickým ovládáním, které vám bude šetřit čas i námahu. Motorizace dané markýzy, jak jinak než zvyšuje komfort samotné konstrukce. Markýza, která je na motor, vám bude pracovat například s časovým pohonem, to znamená, že si bude umět zapamatovat vaši oblíbenou polohu, do které se vždy automaticky nastaví či sjede, popřípadě zajede, dle aktuálního počasí či denní doby. Díky tomuto takzvanému šestému smyslu, získává tento duchaplný pomocník naprosto jiný rozměr. Předejdete tak i zbytečnému poškození markýzy, které by mohlo způsobit nepříznivé počasí. Tato úžasná a nedocenitelná ochrana před parnými letními dny a neutuchajícími slunečními paprsky se navíc pyšní dlouhou životností, bytelnou konstrukcí a naprosto bohatým výběrem látek, typů barev i vzorů. Díky tomu si tak vyberete přesně takový moderní prvek, který bude vyhovovat vám i vašemu domu či zimní zahradě.

 
Markýzy
Markýzy
Markýzy
Markýzy
Markýzy
Markýzy
 
 
  NAPIŠTE NÁM
+420 604 224 759

Zábradlí a zasklívání balkonů DARK

       Youtube  
 

Vnitřní žaluzie, vnitřní rolety, plisé, japonské posuvné stěny, sítě proti hmyzu, venkovní žaluzie, venkovní rolety, markýzy, fasádní rolety, garážová vrata a stínění zimních zahrad dodáváme především do těchto měst a obcí:

Vsetín, Ústí u Vsetína, Janová, Hovězí, Huslenky, Halenkov, Nový Hrozenkov, Karolinka, Velké Karlovice, Zděchov, Leskovec, Seninka, Valašská Polanka, Lužná, Lidečko, Horní Lideč, Francova Lhota, Valašská Senice, Střelná, Lačnov, Valašské Příkazy, Poteč, Valašské Klobouky, Prlov, Pozděchov, Bratřejov, Lhota u Vsetína, Liptál, Jasenná, Lutonina, Vizovice, Lípa, Slušovice, Všemina, Zlín, Otrokovice, Fryšták, Lukov, Jablůnka, Ratiboř, Hošťálková, Bystřička, Růžďka, Malá Bystřice, Valašská Bystřice, Bystřička, Mikulůvka, Oznice, Jarcová, Poličná, Valašské Meziříčí, Branky, Loučka, Kelč, Krhová, Zašová, Zubří, Rožnov pod Radhoštěm, Vigantice, Hutisko-Solanec, Dolní Bečva, Prostřední Bečva, Horní Bečva, Frenštát pod Radhoštěm. V těchto městech rovněž provádíme servis a opravy žaluzií a rolet.

Na vyžádání dodáme stínicí techniku kamkoliv po celé České a Slovenské republice nebo Rakousku.

 

© 2021 HIXON Blinds s.r.o.

TOPlist