Zvyšujeme komfort Vašeho domova

 

+420 604 224 759

+420 737 289 098

 
Akční nabídka

Rolovací garážová vrata

Aktuální předvánoční AKCE:

Garážová roleta

se SLEVOU 30%

Akce platí pro garážové rolety objednané do konce prosince 2019!!!

 
Aktuality
Venkovní rolety HIXON

10.04.2019

Venkovní rolety spolehlivě zastíní Vaše okna. Proč zvolit kvalitní rolety od odborníků?

 

 
Látkové rolety HIXON

14.03.2019

Už nechcete mít v oknech žaluzie? Zvolte atraktivní látkové rolety!

 

 
PF 2019

20.12.2018

Přejeme Vám i všem Vašim blízkým příjemné prožití vánočních svátků a v novém roce pevné zdraví, mnoho štěstí a spokojenosti.

 

 
Všechny aktuality »

O NÁS

Firma HIXON nabízí svým zákazníkům prvotřídní stínicí techniku vyrobenou v České republice. Veškeré rolety, žaluzie, sítě proti hmyzu, markýzy a garážová vrata jsou léty prověřené kvalitní výrobky, které jsme schopni dodat za rozumnou cenu. Věříme, že každý uživatel těchto výrobků si zaslouží, aby mu zakoupený produkt dělal maximální službu a v co možná nejdelším čase a proto se důsledně zaměřujeme na všechny fáze instalace stínicí techniky. V oboru stínicí techniky působíme od roku 2008 a díky našim zkušenostem umíme svým zákazníkům poradit, který z produktů je pro dané místo a požadovanou službu nejvhodnější. Přesně vyměříme místo pro zvolený výrobek, který je po té vyráběn v České republice. Naši zaměstnanci vybrané stínění následně odborně namontují a proškolí obsluhu. Tak zajistíme dlouhou životnost výrobku a jeho maximální užitek. Zároveň poskytujeme záruční a pozáruční servis našich výrobků.

Cílovými klienty naší firmy jsou především soukromé osoby, majitelé rodinných domů a bytů, kteří chtějí zvýšit komfort svého bydlení umístěním kvalitních a funkčních či dizajnových stínicích prvků do svých oken a dveří.

Kromě soukromých klientů spolupracujeme s řadou institucí, úřadů a firem, které chtějí svým zaměstnancům dopřát světelnou či tepelnou pohodu a zpříjemnit jim tak jejich pracovní prostředí.

Své podnikání stavíme na poctivosti, spolehlivosti a pečlivosti. Našim hlavním cílem je dlouhodobá spokojenost zákazníků s dobře odvedenou prací a kvalitou instalovaných výrobků firmy HIXON.

 

www.hixon.cz

 

 
 
  NAPIŠTE NÁM
+420 737 289 098

Zasklívání balkónů DARK

       Youtube  
 

Vnitřní žaluzie, vnitřní rolety, plisé, japonské posuvné stěny, sítě proti hmyzu, venkovní žaluzie, venkovní rolety, markýzy, fasádní rolety, garážová vrata a stínění zimních zahrad dodáváme především do těchto měst a obcí:

Vsetín, Ústí u Vsetína, Janová, Hovězí, Huslenky, Halenkov, Nový Hrozenkov, Karolinka, Velké Karlovice, Zděchov, Leskovec, Seninka, Valašská Polanka, Lužná, Lidečko, Horní Lideč, Francova Lhota, Valašská Senice, Střelná, Lačnov, Valašské Příkazy, Poteč, Valašské Klobouky, Prlov, Pozděchov, Bratřejov, Lhota u Vsetína, Liptál, Jasenná, Lutonina, Vizovice, Lípa, Slušovice, Všemina, Zlín, Otrokovice, Fryšták, Lukov, Jablůnka, Ratiboř, Hošťálková, Bystřička, Růžďka, Malá Bystřice, Valašská Bystřice, Bystřička, Mikulůvka, Oznice, Jarcová, Poličná, Valašské Meziříčí, Branky, Loučka, Kelč, Krhová, Zašová, Zubří, Rožnov pod Radhoštěm, Vigantice, Hutisko-Solanec, Dolní Bečva, Prostřední Bečva, Horní Bečva, Frenštát pod Radhoštěm. V těchto městech rovněž provádíme servis a opravy žaluzií a rolet.

Na vyžádání dodáme stínicí techniku kamkoliv po celé České a Slovenské republice nebo Rakousku.

 

© 2019 HIXON Blinds s.r.o.

TOPlist