Zvyšujeme komfort Vašeho domova

 

+420 604 224 759

+420 737 289 098

 
Akční nabídka

Látkové rolety HIXON

Aktuální AKCE:

Látkové rolety

se SLEVOU 20%

Akce platí pro textilní rolety objednané do konce září 2020!!!

Pro slevu napište do poptávky ZARI20

 
Aktuality
Nařízení vlády nás neomezuje v provozu

16.03.2020

Firma HIXON funguje i v době karantény.

 

 
PF 2020

20.12.2020

Vážení přítelé, přejeme Vám krásné a pohodové vánoce a do nového roku mnoho štěstí, zdraví a pracovních úspěchů.

 

 
Venkovní rolety HIXON

10.04.2019

Venkovní rolety spolehlivě zastíní Vaše okna. Proč zvolit kvalitní rolety od odborníků?

 

 
Všechny aktuality »

O NÁS

Firma HIXON nabízí svým zákazníkům prvotřídní stínicí techniku vyrobenou v České republice. Veškeré rolety, žaluzie, sítě proti hmyzu, markýzy a garážová vrata jsou léty prověřené kvalitní výrobky, které jsme schopni dodat za rozumnou cenu. Věříme, že každý uživatel těchto výrobků si zaslouží, aby mu zakoupený produkt dělal maximální službu a v co možná nejdelším čase a proto se důsledně zaměřujeme na všechny fáze instalace stínicí techniky. V oboru stínicí techniky působíme od roku 2008 a díky našim zkušenostem umíme svým zákazníkům poradit, který z produktů je pro dané místo a požadovanou službu nejvhodnější. Přesně vyměříme místo pro zvolený výrobek, který je po té vyráběn v České republice. Naši zaměstnanci vybrané stínění následně odborně namontují a proškolí obsluhu. Tak zajistíme dlouhou životnost výrobku a jeho maximální užitek. Zároveň poskytujeme záruční a pozáruční servis našich výrobků.

Cílovými klienty naší firmy jsou především soukromé osoby, majitelé rodinných domů a bytů, kteří chtějí zvýšit komfort svého bydlení umístěním kvalitních a funkčních či dizajnových stínicích prvků do svých oken a dveří.

Kromě soukromých klientů spolupracujeme s řadou institucí, úřadů a firem, které chtějí svým zaměstnancům dopřát světelnou či tepelnou pohodu a zpříjemnit jim tak jejich pracovní prostředí.

Své podnikání stavíme na poctivosti, spolehlivosti a pečlivosti. Našim hlavním cílem je dlouhodobá spokojenost zákazníků s dobře odvedenou prací a kvalitou instalovaných výrobků firmy HIXON.

 

www.hixon.cz

 

 
 
  NAPIŠTE NÁM
+420 737 289 098

Zasklívání balkónů DARK

       Youtube  
 

Vnitřní žaluzie, vnitřní rolety, plisé, japonské posuvné stěny, sítě proti hmyzu, venkovní žaluzie, venkovní rolety, markýzy, fasádní rolety, garážová vrata a stínění zimních zahrad dodáváme především do těchto měst a obcí:

Vsetín, Ústí u Vsetína, Janová, Hovězí, Huslenky, Halenkov, Nový Hrozenkov, Karolinka, Velké Karlovice, Zděchov, Leskovec, Seninka, Valašská Polanka, Lužná, Lidečko, Horní Lideč, Francova Lhota, Valašská Senice, Střelná, Lačnov, Valašské Příkazy, Poteč, Valašské Klobouky, Prlov, Pozděchov, Bratřejov, Lhota u Vsetína, Liptál, Jasenná, Lutonina, Vizovice, Lípa, Slušovice, Všemina, Zlín, Otrokovice, Fryšták, Lukov, Jablůnka, Ratiboř, Hošťálková, Bystřička, Růžďka, Malá Bystřice, Valašská Bystřice, Bystřička, Mikulůvka, Oznice, Jarcová, Poličná, Valašské Meziříčí, Branky, Loučka, Kelč, Krhová, Zašová, Zubří, Rožnov pod Radhoštěm, Vigantice, Hutisko-Solanec, Dolní Bečva, Prostřední Bečva, Horní Bečva, Frenštát pod Radhoštěm. V těchto městech rovněž provádíme servis a opravy žaluzií a rolet.

Na vyžádání dodáme stínicí techniku kamkoliv po celé České a Slovenské republice nebo Rakousku.

 

© 2020 HIXON Blinds s.r.o.

TOPlist