Zvyšujeme komfort Vašeho domova

 

+420 604 224 759

+420 737 289 098

Plisé

Plisé

Plisé (také plissé nebo plisé žaluzie) jsou krásným moderním doplňkem každého interiéru. Lze je umístit téměř na všechny typy okenních křídel a díky jejich konstrukci je lze také použít na zastínění atypických oken různých tvarů (trojúhelník, lichoběžník, oblouky, atd.), do střešních oken i do zimních zahrad. Plisovaná (do harmoniky skládaná) látka zapůsobí svým moderním a neotřelým vzhledem. Výběr vzorů a typů látek je obrovský a široké jsou i možnosti ovládání. Nejběžnější je ovládání ručně madlem, které je připevněno na profil. Můžeme také zvolit ovládání šnůrou, řetízkem, tyčí nebo motorem. Tento stínící prvek má nespornou výhodu v možnosti stáhnout látku směrem dolů. Pro fajnšmekry lze použít i dvě látky na jednom systému (např. částečně průhlednou a neprůhlednou látku najednou).

Plisé je vyráběno ve vysoké kvalitě a s maximální přesností vždy na míru.

 
 
Plisé na okenní křídlo

Plisé je vhodné pro umístění do všech typů oken. Jde vyrobit v několika variantách pro stahování nahoru i dolů. Ovládá se ručně madlem nebo ovládací tyčí.

Plisé pro atypická okna

Plisé lze vyrábět v různých tvarech, takže díky své jedinečnosti můžeme tímto produktem zastínit téměř každé atypické okno či otvor. Většinu provedení lze ručně ovládat.

Plisé do střešních oken

Jsou vhodné do všech typů střešních oken. Ovládány mohou být nahoru i dolů za pomocí tahu madlem.

 
 
  NAPIŠTE NÁM
+420 604 224 759

Zábradlí a zasklívání balkonů DARK

       Youtube  
 

Vnitřní žaluzie, vnitřní rolety, plisé, japonské posuvné stěny, sítě proti hmyzu, venkovní žaluzie, venkovní rolety, markýzy, fasádní rolety, garážová vrata a stínění zimních zahrad dodáváme především do těchto měst a obcí:

Vsetín, Ústí u Vsetína, Janová, Hovězí, Huslenky, Halenkov, Nový Hrozenkov, Karolinka, Velké Karlovice, Zděchov, Leskovec, Seninka, Valašská Polanka, Lužná, Lidečko, Horní Lideč, Francova Lhota, Valašská Senice, Střelná, Lačnov, Valašské Příkazy, Poteč, Valašské Klobouky, Prlov, Pozděchov, Bratřejov, Lhota u Vsetína, Liptál, Jasenná, Lutonina, Vizovice, Lípa, Slušovice, Všemina, Zlín, Otrokovice, Fryšták, Lukov, Jablůnka, Ratiboř, Hošťálková, Bystřička, Růžďka, Malá Bystřice, Valašská Bystřice, Bystřička, Mikulůvka, Oznice, Jarcová, Poličná, Valašské Meziříčí, Branky, Loučka, Kelč, Krhová, Zašová, Zubří, Rožnov pod Radhoštěm, Vigantice, Hutisko-Solanec, Dolní Bečva, Prostřední Bečva, Horní Bečva, Frenštát pod Radhoštěm. V těchto městech rovněž provádíme servis a opravy žaluzií a rolet.

Na vyžádání dodáme stínicí techniku kamkoliv po celé České a Slovenské republice nebo Rakousku.

 

© 2021 HIXON Blinds s.r.o.

TOPlist