Zvyšujeme komfort Vašeho domova

 

+420 604 224 759

+420 732 625 705

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou mimo zimu celoročním pomocníkem při ochraně před nežádoucím hmyzem. Dají se přizpůsobit téměř všem typům oken a dveří. Sítě se dle svých vlastností a použití dělí na pevné sítě do oken a otvorů, otvíravé dveřní sítě, posuvné sítě, rolovací sítě a plisé sítě. Profily sítí lze volit v libovolné barvě a imitaci dřeva tak, aby se přizpůsobily svému podkladu a působily nenápadně. Sítě proti komárům, mouchám, vosám a dalšímu obtížnému hmyzu Vám dopřejí komfortní možnost kdykoliv větrat bez nezvaných okřídlených návštěvníků Vašeho domova. Pokud potřebujete dodat sítě proti hmyzu rychle a levně, jste tu správně!

Sítě proti hmyzu jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a s maximální přesností vždy na míru.

 
 
Pevné sítě proti hmyzu

Jsou vhodné téměř do všech typů oken. Lze je většinou uchytit bez nutnosti vrtání do oken. Jsou stabilní a dají se snadno vyjmout.

Dveřní sítě proti hmyzu

Otvíravá dveřní síť na pantech je vhodná pro umístění na klasické nebo balkónové dveře, kde je prostor pro jejich otevření. Lze je vyrobit i v šikmém provedení.

Posuvné sítě proti hmyzu

Jsou vhodné do francouzských oken, dveří nebo pro umístění pod venkovní žaluzii či roletu. Posunují se po kolejnicích do strany, proto nepotřebují téměř žádný prostor před oknem.

Rolovací sítě proti hmyzu

Hodí se do oken s menšími rozměry. Umožňují vytažení sítě do boxu. Ve spodní části jsou fixovány buď zaháknutím o spodní profil nebo aretací ve vodící liště.

Plisé sítě proti hmyzu

Jedná se o luxusní typ sítě proti hmyzu. Umísťuje se zejména do dveří, kde zabírá minimální prostor. Stahuje se do strany pomocí madla nebo tahem za profil.

 
 
  NAPIŠTE NÁM
+420 604 224 759

Dlouhodobě spolupracujeme s firmou DARK:

Balkonové zábradlí a zasklení DARK

       Youtube  
 

Vnitřní žaluzie, vnitřní rolety, plisé, japonské posuvné stěny, sítě proti hmyzu, venkovní žaluzie, venkovní rolety, markýzy, fasádní rolety, garážová vrata a stínění zimních zahrad dodáváme především do těchto měst a obcí:

Vsetín, Ústí u Vsetína, Janová, Hovězí, Huslenky, Halenkov, Nový Hrozenkov, Karolinka, Velké Karlovice, Zděchov, Leskovec, Seninka, Valašská Polanka, Lužná, Lidečko, Horní Lideč, Francova Lhota, Valašská Senice, Střelná, Lačnov, Valašské Příkazy, Poteč, Valašské Klobouky, Prlov, Pozděchov, Bratřejov, Lhota u Vsetína, Liptál, Jasenná, Lutonina, Vizovice, Lípa, Slušovice, Všemina, Zlín, Otrokovice, Fryšták, Lukov, Jablůnka, Ratiboř, Hošťálková, Bystřička, Růžďka, Malá Bystřice, Valašská Bystřice, Bystřička, Mikulůvka, Oznice, Jarcová, Poličná, Valašské Meziříčí, Branky, Loučka, Kelč, Krhová, Zašová, Zubří, Rožnov pod Radhoštěm, Vigantice, Hutisko-Solanec, Dolní Bečva, Prostřední Bečva, Horní Bečva, Frenštát pod Radhoštěm. V těchto městech rovněž provádíme servis a opravy žaluzií a rolet.

Na vyžádání dodáme stínicí techniku kamkoliv po celé České a Slovenské republice nebo Rakousku.

 

© 2022 HIXON Blinds s.r.o.

TOPlist