Zvyšujeme komfort Vašeho domova

 

+420 604 224 759

+420 737 289 098

 
Akční nabídka

Akční nabídka látkové rolety

Aktuální zimní AKCE:

Látkové rolety

se SLEVOU 30%

Akce platí pro látkové rolety objednané do konce února 2020!!!

 
Aktuality
PF 2020

20.12.2020

Vážení přítelé, přejeme Vám krásné a pohodové vánoce a do nového roku mnoho štěstí, zdraví a pracovních úspěchů.

 

 
Venkovní rolety HIXON

10.04.2019

Venkovní rolety spolehlivě zastíní Vaše okna. Proč zvolit kvalitní rolety od odborníků?

 

 
Látkové rolety HIXON

14.03.2019

Už nechcete mít v oknech žaluzie? Zvolte atraktivní látkové rolety!

 

 
Všechny aktuality »

25.03.2016 | Sítě proti hmyzu HIXON

 

Kvalitní sítě proti hmyzu zbaví Váš domov obtížných komárů a much

Sítě proti hmyzu

Jaro už je v plném květu a to znamená, že všude kolem začíná poletovat hmyz. Ten je v přírodě určitě velmi užitečný, ale doma jej nikdo z nás mít nechce. Může být velmi nebezpečný pro malé děti nebo alergiky, nemluvě o tom, kolik nemocí může hmyz přenášet.

Abychom mohli doma větrat bez nezvaných okřídlených návštěvníků, velmi dobře nám poslouží kvalitní sítě proti hmyzu dodané odbornou firmou. Zkušení pracovníci jsou schopni poradit optimální řešení pro jakékoliv okno, dveře nebo otvor. Zároveň je důležité síť správně vyměřit a nainstalovat, aby nikde nevznikaly mezery, kterými by hmyz mohl proniknout. Díky sítím proti hmyzu nemusíte používat škodlivé chemické odpařovače a různé přípravky do zásuvky.
Sítě proti hmyzu lze rozdělit dle svého účelu a umístění do několika kategorií:

Pevné sítě jsou nejčastějším typem zábrany před nepříjemným hmyzem. Lze je instalovat na většinu plastových nebo dřevěných oken a navíc je přizpůsobit barvě okna tak, aby síť nepůsobila rušivě a splynula s okenním rámem. Velkou výhodou je nízká cena a snadná montáž či demontáž bez nutnosti vrtání.

Dveřní sítě
zamezují přístupu hmyzu při otevření dveří například na balkon nebo terasu. Jedná se o otvíravé pantové sítě s hliníkovým rámem uchycené na rám nebo v ostění. V zavřeném stavu drží magnetem a lze je opatřit samozavíracími panty.

Posuvné sítě
proti hmyzu se najčastěji umísťují na francouzská okna nebo na dveře, kde není dostatek prostoru pro otevření pantové sítě. Vyžadují však dostatek prostoru pro jejich odsunutí do strany. Tyto sítě jsou osazeny pevným hliníkovým rámem a jezdí v kolejnicích umístěných nad o pod průchodem. Lze je také umístit do oken, kde potřebujeme síť občas odsunout.

Rolovací sítě jsou určeny pro okna, která neslouží pouze pro větrání. Rolovací síť můžeme v případě potřeby kdykoliv snadno vytáhnout nahoru. Síť drží ve spodní poloze díky aretaci a při jejím uvolnění se sama navine do boxu v horní části.

Plisé sítě proti hmyzu jsou především určeny do dveří a průchodů, kde není prostor pro otvíravou dveřní ani pro posuvnou síť. Plisé síť vyžaduje minimum prostoru a při stažení se jednoduše poskládá do "harmoniky" na straně.

Sítě jsou vyráběny na přesnou míru každého otvoru, aby co nejlépe vytěsnily všechny mezery. Lze jimi osadit i atypická okna či dveře. Na výběr je spousta barevných provedení a imitací dřeva. Zároveň lze vybrat z několika druhů samotné síťoviny, která může být speciálně vyrobena například pro zabránění průchodu pylů, což ocení zejména alergici.

Kvalitní sítě proti hmyzu lze používat celoročně a jistě je ocení každý z Vás, kdo nemáte v lásce dotěrný hmyz ve svém domově. Už nemusíte mít strach večer nechat otevřená okna při rozsvíceném světle, aby Vám do ložnice nalétali komáři. Se sítěmi od firmy HIXON můžete pohodlně větrat kdykoliv bude potřeba a Váš domov bude před obtížným hmyzem dokonale ochráněn.

 
Sítě proti hmyzu pevné
Sítě proti hmyzu dveřní
Sítě proti hmyzu posuvné
Sítě proti hmyzu rolovací
 
 
  NAPIŠTE NÁM
+420 737 289 098

Zasklívání balkónů DARK

       Youtube  
 

Vnitřní žaluzie, vnitřní rolety, plisé, japonské posuvné stěny, sítě proti hmyzu, venkovní žaluzie, venkovní rolety, markýzy, fasádní rolety, garážová vrata a stínění zimních zahrad dodáváme především do těchto měst a obcí:

Vsetín, Ústí u Vsetína, Janová, Hovězí, Huslenky, Halenkov, Nový Hrozenkov, Karolinka, Velké Karlovice, Zděchov, Leskovec, Seninka, Valašská Polanka, Lužná, Lidečko, Horní Lideč, Francova Lhota, Valašská Senice, Střelná, Lačnov, Valašské Příkazy, Poteč, Valašské Klobouky, Prlov, Pozděchov, Bratřejov, Lhota u Vsetína, Liptál, Jasenná, Lutonina, Vizovice, Lípa, Slušovice, Všemina, Zlín, Otrokovice, Fryšták, Lukov, Jablůnka, Ratiboř, Hošťálková, Bystřička, Růžďka, Malá Bystřice, Valašská Bystřice, Bystřička, Mikulůvka, Oznice, Jarcová, Poličná, Valašské Meziříčí, Branky, Loučka, Kelč, Krhová, Zašová, Zubří, Rožnov pod Radhoštěm, Vigantice, Hutisko-Solanec, Dolní Bečva, Prostřední Bečva, Horní Bečva, Frenštát pod Radhoštěm. V těchto městech rovněž provádíme servis a opravy žaluzií a rolet.

Na vyžádání dodáme stínicí techniku kamkoliv po celé České a Slovenské republice nebo Rakousku.

 

© 2019 HIXON Blinds s.r.o.

TOPlist