Zvyšujeme komfort Vašeho domova

 

+420 604 224 759

+420 737 289 098

 
Nabídka práce

Hledáme zaměstnance

Hledáme nového kolegu do týmu:

MONTÉR STÍNICÍ TECHNIKY

Nadstandardní mzda!!!

Práce na HPP ve Vsetíně a okolí.

Posílejte životopis na info@hixon.cz nebo volejte 737 289 098

 
Aktuality
Venkovní žaluzie HIXON

01.02.2021

Moderní venkovní žaluzie představují komfortní zastínění i neocenitelnou izolaci. Pojďme si ukázat, jaké jsou možnosti a výhody venkovních žaluzií firmy HIXON.

 

 
Venkovní rolety HIXON

01.02.2021

Venkovní rolety spolehlivě zastíní Vaše okna. Proč zvolit kvalitní rolety od odborníků?

 

 
Doba covidová

04.01.2021

Firma HIXON funguje i v současné složité době.

 

 
Všechny aktuality »

Sítě proti hmyzu jako nenahraditelný pomocník

Sítě proti hmyzu

Známe to všichni, v létě relaxujeme ve svém obývacím pokoji a v jedné ruce držíme lahodné pití, přičemž v té druhé svíráme plácačku na mouchy. Jak typická situace pro horké letní dny, kdy ve svém příbytku potřebujeme neustále větrat. Co byste tedy řekli na to, že můžete nadobro s těmito nezvanými okřídlenými hosty zatočit? Ptáte se jak? Odpověď je jednoduchá, stačí pouze, když si do svého bytu pořídíte sítě proti hmyzu. Obtěžující hmyz tak zůstane tam kde má, venku.

Sítě proti hmyzu oceníte celoročně

Pokud se rozhodnete pro koupi sítě proti hmyzu, rozhodně neprohloupíte. Sítě proti hmyzu se totiž dají velmi snadno připevnit na jakýkoliv typ okna i dveří. Sítě se v závislosti na svém použití a vlastnostech dělí na pevné sítě do oken a otvorů, otvíravé dveřní sítě, rolovací sítě, posuvné sítě a v neposlední řadě luxusní plisé sítě. Profily jednotlivých sítí lze zvolit tak, aby působily zcela nenápadným dojmem. Můžete si zvolit profil sítě v jakékoliv barvě a imitaci dřeva, která bude ladit Vašim oknům či dveřím. Sítě se tak vždy velmi dobře začlení do každého typu exteriéru. Díky síti proti hmyzu budete moci pohodlně větrat kdykoliv budete potřebovat. Vosy, mouchy, komáři ani jiný nežádoucí hmyz nebudou mít sebemenší šanci se přes síť dostat. V poslední době mírných zim Vás bude hmyz obtěžovat neustále, proto lze nechat sítě proti hmyzu na oknech i dveřích celoročně. Nicméně pokud v zimě nebudou sítě potřeba, lze je na zimní období jednoduše sundat a uschovat na jaro, kdy se zase snadno nasadí na potřebné místo.

Předností je vysoká kvalita a výroba sítě na míru!

Pokud už Vám s otravným hmyzem došla trpělivost a rozhodnete se pro koupi sítě proti hmyzu v maximální kvalitě a více než přijatelné ceně, jste u nás správně. Na Vás je poté už pouze výběr té správné sítě, která dá sbohem nežádoucímu hmyzu jednou provždy. Velké oblibě se těší zejména pevné sítě, které se hravě přizpůsobí každému oknu. Tyto sítě se pyšní dlouhou životností, jednoduchou instalací a především kvalitním přizpůsobením se každému rámu okna tak, aby síť nepůsobila rušivým dojmem. V nabídce ovšem naleznete i dveřní sítě, které se hodí například na balkonové dveře či posuvné sítě, které si své místo naleznou zejména u francouzských oken. V případě, že patříte mezi fajnšmekry, tak pro vás máme v nabídce takzvané plisé sítě, které Vás svým kvalitním provedením, perfektním vzhledem a zejména dokonalou funkčností zaručeně osloví.

 
Sítě proti hmyzu
Sítě proti hmyzu
Sítě proti hmyzu
Sítě proti hmyzu
Sítě proti hmyzu
 
 
  NAPIŠTE NÁM
+420 604 224 759

Zábradlí a zasklívání balkonů DARK

       Youtube  
 

Vnitřní žaluzie, vnitřní rolety, plisé, japonské posuvné stěny, sítě proti hmyzu, venkovní žaluzie, venkovní rolety, markýzy, fasádní rolety, garážová vrata a stínění zimních zahrad dodáváme především do těchto měst a obcí:

Vsetín, Ústí u Vsetína, Janová, Hovězí, Huslenky, Halenkov, Nový Hrozenkov, Karolinka, Velké Karlovice, Zděchov, Leskovec, Seninka, Valašská Polanka, Lužná, Lidečko, Horní Lideč, Francova Lhota, Valašská Senice, Střelná, Lačnov, Valašské Příkazy, Poteč, Valašské Klobouky, Prlov, Pozděchov, Bratřejov, Lhota u Vsetína, Liptál, Jasenná, Lutonina, Vizovice, Lípa, Slušovice, Všemina, Zlín, Otrokovice, Fryšták, Lukov, Jablůnka, Ratiboř, Hošťálková, Bystřička, Růžďka, Malá Bystřice, Valašská Bystřice, Bystřička, Mikulůvka, Oznice, Jarcová, Poličná, Valašské Meziříčí, Branky, Loučka, Kelč, Krhová, Zašová, Zubří, Rožnov pod Radhoštěm, Vigantice, Hutisko-Solanec, Dolní Bečva, Prostřední Bečva, Horní Bečva, Frenštát pod Radhoštěm. V těchto městech rovněž provádíme servis a opravy žaluzií a rolet.

Na vyžádání dodáme stínicí techniku kamkoliv po celé České a Slovenské republice nebo Rakousku.

 

© 2021 HIXON Blinds s.r.o.

TOPlist