Zvyšujeme komfort Vašeho domova

 

+420 604 224 759

+420 737 289 098

Venkovní rolety

Venkovní rolety

Venkovní rolety jsou nejlepší volbou pro zastínění rodinných domů a bytů. Hliníkové rolety dokáží úplně zatemnit okno a úplně tak zabránit vstupu světla do místnosti. Díky svým vlastnostem rolety uspoří náklady na vytápění v zimě a v létě zabrání přehřívání místnosti. Svou pevnou konstrukcí se stávají i překážkou pro zloděje. V případě předokenních rolet je možnost vybrat si tvar boxu. Konstrukce i lamely rolet lze volit ze široké palety barev a imitací dřeva. Předokenní venkovní rolety můžete ovládat ručně šnůrou, páskou a klikou nebo motoricky. Motorizace rolet nám zvyšuje komfort při jejich ovládání a zároveň otevírá spoustu možností jejich automatizace. Venkovní roleta s motorem pak může pracovat s časovým nastavením, sjede nebo vyjede dle zvoleného počasí či denní doby. Rolety jsou montovány před okno s viditelným zkoseným či kulatým boxem nebo pod omítku. Venkovní rolety mohou být vybaveny integrovanou sítí proti hmyzu, která lze vytahovat do boxu.

Venkovní rolety jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a s maximální přesností vždy na míru.

 
 
Předokenní rolety se zkoseným boxem

Jsou vhodné pro dodatečnou montáž na rám oken nebo do otvorů. Roleta má klasický, nejčastěji používaný zkosený box 20° nebo 45°, který je viditelný.

Předokenní rolety s kulatým boxem

Jsou vhodné pro dodatečnou montáž na rám oken nebo do otvorů. Roleta má elegantní kulatý box, který je viditelný.

Předokenní rolety s podomítkovým boxem

Jsou vhodné v případě, že ještě není doděláno zateplení a není hotová fasáda domu. Montují se na rám oken nebo do otvorů. Box se po montáži zaomítá a není vidět.

 
 
  NAPIŠTE NÁM
+420 604 224 759

Zábradlí a zasklívání balkonů DARK

       Youtube  
 

Vnitřní žaluzie, vnitřní rolety, plisé, japonské posuvné stěny, sítě proti hmyzu, venkovní žaluzie, venkovní rolety, markýzy, fasádní rolety, garážová vrata a stínění zimních zahrad dodáváme především do těchto měst a obcí:

Vsetín, Ústí u Vsetína, Janová, Hovězí, Huslenky, Halenkov, Nový Hrozenkov, Karolinka, Velké Karlovice, Zděchov, Leskovec, Seninka, Valašská Polanka, Lužná, Lidečko, Horní Lideč, Francova Lhota, Valašská Senice, Střelná, Lačnov, Valašské Příkazy, Poteč, Valašské Klobouky, Prlov, Pozděchov, Bratřejov, Lhota u Vsetína, Liptál, Jasenná, Lutonina, Vizovice, Lípa, Slušovice, Všemina, Zlín, Otrokovice, Fryšták, Lukov, Jablůnka, Ratiboř, Hošťálková, Bystřička, Růžďka, Malá Bystřice, Valašská Bystřice, Bystřička, Mikulůvka, Oznice, Jarcová, Poličná, Valašské Meziříčí, Branky, Loučka, Kelč, Krhová, Zašová, Zubří, Rožnov pod Radhoštěm, Vigantice, Hutisko-Solanec, Dolní Bečva, Prostřední Bečva, Horní Bečva, Frenštát pod Radhoštěm. V těchto městech rovněž provádíme servis a opravy žaluzií a rolet.

Na vyžádání dodáme stínicí techniku kamkoliv po celé České a Slovenské republice nebo Rakousku.

 

© 2021 HIXON Blinds s.r.o.

TOPlist