Zvyšujeme komfort Vašeho domova

 

+420 604 224 759

+420 732 625 705

 
Hledáme montéra

Hledáme montéra

Nabídka zaměstnání:

Hledáme montéra stínicí techniky

Nástup možný ihned!

Pohodová, různorodá práce za dobrou mzdu

Požadujeme manuální zručnost a řid. průkaz sk. B

 
Aktuality
Montér stínicí techniky

14.04.2022

Chcete změnit zaměstnání nebo hledáte zajímavou a dobře hodnocenou práci, která není jednotvárná? Zkuste to v HIXONu!

 

 
Markýzy HIXON

16.02.2022

Vybíráte markýzu k rodinnému domu? Poradíme Vám, jak na to.

 

 
Venkovní žaluzie HIXON

01.02.2021

Moderní venkovní žaluzie představují komfortní zastínění i neocenitelnou izolaci. Pojďme si ukázat, jaké jsou možnosti a výhody venkovních žaluzií firmy HIXON.

 

 
Všechny aktuality »

01.02.2021 | Venkovní rolety HIXON

 

Venkovní rolety spolehlivě zastíní vaše okna

Venkovní rolety

O výběru vhodné stínicí techniky se vyplatí začít uvažovat již při stavbě rodinného domu. Budete chtít instalovat vnitřní nebo venkovní rolety či žaluzie? Pokud se rozhodnete pro ty venkovní, je dobré na ně vše potřebné připravit již během výstavby, abyste zabránili vzniku tepelných mostů a nezavřeli si vyžít všech výhod a možností, které vyžadují přípravu před dokončením stavby. Šikovní řemeslníci však rolety zvládnou na okna doplnit i v průběhu rekonstrukce staršího domu. Podívejte se na hlavní výhody venkovních rolet.

Hlavní přednosti venkovních rolet

Moderní venkovní rolety jsou ideální volbou k rodinným i bytovým domům. Jejich hlavní předností je, že dokážou efektivně zabránit průniku slunečních paprsků a světla z okolí domu. Dají se využívat tedy během dne a samozřejmě i v noci. Jestliže vás trápí přehřáté vnitřní prostory nebo naopak chcete v zimě zabránit úniku tepla, doporučujeme zejména tyto hliníkové předokenní rolety. Druhou velkou výhodou hliníkových rolet je znatelný útlum hluku pronikající z venku do místnosti. Toto ocení zákazníci s okny otočenými do ulice nebo směrem k hlučným objektům. Nesporným benefitem venkovních rolet je zvýšení bezpečnosti domu, jelikož rolety představují poměrně obtížnou překážku pro zloděje.

Jaké rolety si vybrat z široké nabídky produktů

Venkovní rolety nabízejí hned několik způsobů ovládání. Tradiční jsou ručně ovládané rolety se šnůrou nebo páskou, které představují cenově nejdostupnější řešení. Podstatně komfortnější alternativou jsou motoricky ovládané rolety - ty jsou už o něco dražší, ale ne příliš a umožní uživatelům podstatně snadnější obsluhu. Jestliže si však pořídíte rolety s motorem, mohou být naprogramovány do různých sestav nebo se pak automaticky vytáhnou ve zvolený čas, případně i v závislosti na tom, jaké panuje počasí.

Co se týká samotného provedení, tak mohou být opatřeny viditelným hranatým, zkoseným nebo kulatým boxem. V případě nedokončené nebo rekonstruované fasády domu lze roletový box umístit pod omítku, což znamená, že při vyjetí je celá roleta uschována pod fasádou nad oknem. Zajímavým příslušenstvím k roletám jsou integrované sítě proti hmyzu, které lze pohodlně uschovat dovnitř boxu. Venkovní rolety ve vysoké kvalitě i s příslušenstvím zakoupíte u firmy Hixon, samozřejmě provádíme i jejich montáž.

 
Venkovní rolety
Venkovní rolety
Venkovní rolety
 
 
  NAPIŠTE NÁM
+420 604 224 759

Dlouhodobě spolupracujeme s firmou DARK:

Balkonové zábradlí a zasklení DARK

       Youtube  
 

Vnitřní žaluzie, vnitřní rolety, plisé, japonské posuvné stěny, sítě proti hmyzu, venkovní žaluzie, venkovní rolety, markýzy, fasádní rolety, garážová vrata a stínění zimních zahrad dodáváme především do těchto měst a obcí:

Vsetín, Ústí u Vsetína, Janová, Hovězí, Huslenky, Halenkov, Nový Hrozenkov, Karolinka, Velké Karlovice, Zděchov, Leskovec, Seninka, Valašská Polanka, Lužná, Lidečko, Horní Lideč, Francova Lhota, Valašská Senice, Střelná, Lačnov, Valašské Příkazy, Poteč, Valašské Klobouky, Prlov, Pozděchov, Bratřejov, Lhota u Vsetína, Liptál, Jasenná, Lutonina, Vizovice, Lípa, Slušovice, Všemina, Zlín, Otrokovice, Fryšták, Lukov, Jablůnka, Ratiboř, Hošťálková, Bystřička, Růžďka, Malá Bystřice, Valašská Bystřice, Bystřička, Mikulůvka, Oznice, Jarcová, Poličná, Valašské Meziříčí, Branky, Loučka, Kelč, Krhová, Zašová, Zubří, Rožnov pod Radhoštěm, Vigantice, Hutisko-Solanec, Dolní Bečva, Prostřední Bečva, Horní Bečva, Frenštát pod Radhoštěm. V těchto městech rovněž provádíme servis a opravy žaluzií a rolet.

Na vyžádání dodáme stínicí techniku kamkoliv po celé České a Slovenské republice nebo Rakousku.

 

© 2022 HIXON Blinds s.r.o.

TOPlist