Zvyšujeme komfort Vašeho domova

 

+420 604 224 759

+420 737 289 098

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie v současné době zažívají v celé Evropě obrovský boom. Jedná se o moderní a vysoce účinný typ stínění, který Vám dokáže posloužit jako nastavitelná ochrana před sluníčkem a pohledy zvenčí a také jako tepelný izolant. Účinek venkovních žaluzií oceníte především v létě, protože venkovní žaluzie brání prostupu tepla do interiéru a tak zamezí přehřívání místosti v horkých letních dnech. Předokenní venkovní žaluzie lze ovládat ručně klikou (případně šnůrou) nebo motoricky. Motorizace žaluzií nám zvyšuje komfort při jejich ovládání a zároveň otevírá širokou paletu možností jejich automatizace. Venkovní žaluzie s motorem pak může pracovat s časovým nastavením, umí si zapamatovat oblíbenou polohu, sjede nebo vyjede dle zvoleného počasí či denní doby a zabrání vlastnímu poškození při nepříznivých klimatických podmínkách. Vybírat můžete z velkého množství barev pro dotvoření vzhledu budovy. Dle určení žaluzie nebo požadovaného dizajnu lze volit z několika tvarů lamel. Dodáváme všechny vyráběné typy lamel venkovních žaluzií: F-50, C-60, Z-70, F-80, C-80, Z-90, S-90. Žaluzie montované dodatečně na hotové fasády nebo okna se zakryjí krycím plechem ve zvolené barvě. Pokud se s montáží venkovních žaluzií počítá i před dokončením stavby, lze pro ně vytvořit prostor - nadokenní schránku, ve které se žaluzie může při vyjetí schovat. Zvolením předokenní venkovní žaluzie můžete uspořit náklady na topení a provoz klimatizace. Je to jasná volba při zastínění oken moderních domů a administrativních budov.

Venkovní žaluzie jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a s maximální přesností vždy na míru.

 
 
Venkovní žaluzie s krycím plechem

V případě dodatečné montáže žaluzií na okna je vhodné žaluzie zakrýt krycím plechem, který lze ladit do barvy fasády. Ten žaluzii chrání, kryje horní navíjecí mechanismus a mezeru pod nosičem.

Venkovní žaluzie v nadokenní schránce

Pokud je pro žaluzii připraven nad oknem prostor nebo jej lze vytvořit, může se v něm vytažená žaluzie celá schovat. O této možnosti je vhodné uvažovat už v době tvorby projektu.

 
 
  NAPIŠTE NÁM
+420 604 224 759

Zábradlí a zasklívání balkonů DARK

       Youtube  
 

Vnitřní žaluzie, vnitřní rolety, plisé, japonské posuvné stěny, sítě proti hmyzu, venkovní žaluzie, venkovní rolety, markýzy, fasádní rolety, garážová vrata a stínění zimních zahrad dodáváme především do těchto měst a obcí:

Vsetín, Ústí u Vsetína, Janová, Hovězí, Huslenky, Halenkov, Nový Hrozenkov, Karolinka, Velké Karlovice, Zděchov, Leskovec, Seninka, Valašská Polanka, Lužná, Lidečko, Horní Lideč, Francova Lhota, Valašská Senice, Střelná, Lačnov, Valašské Příkazy, Poteč, Valašské Klobouky, Prlov, Pozděchov, Bratřejov, Lhota u Vsetína, Liptál, Jasenná, Lutonina, Vizovice, Lípa, Slušovice, Všemina, Zlín, Otrokovice, Fryšták, Lukov, Jablůnka, Ratiboř, Hošťálková, Bystřička, Růžďka, Malá Bystřice, Valašská Bystřice, Bystřička, Mikulůvka, Oznice, Jarcová, Poličná, Valašské Meziříčí, Branky, Loučka, Kelč, Krhová, Zašová, Zubří, Rožnov pod Radhoštěm, Vigantice, Hutisko-Solanec, Dolní Bečva, Prostřední Bečva, Horní Bečva, Frenštát pod Radhoštěm. V těchto městech rovněž provádíme servis a opravy žaluzií a rolet.

Na vyžádání dodáme stínicí techniku kamkoliv po celé České a Slovenské republice nebo Rakousku.

 

© 2021 HIXON Blinds s.r.o.

TOPlist