Zvyšujeme komfort Vašeho domova

 

+420 604 224 759

+420 737 289 098

 
Nabídka práce

Hledáme zaměstnance

Hledáme nového kolegu do týmu:

MONTÉR STÍNICÍ TECHNIKY

Nadstandardní mzda!!!

Práce na HPP ve Vsetíně a okolí.

Posílejte životopis na info@hixon.cz nebo volejte 737 289 098

 
Aktuality
Venkovní žaluzie HIXON

01.02.2021

Moderní venkovní žaluzie představují komfortní zastínění i neocenitelnou izolaci. Pojďme si ukázat, jaké jsou možnosti a výhody venkovních žaluzií firmy HIXON.

 

 
Venkovní rolety HIXON

01.02.2021

Venkovní rolety spolehlivě zastíní Vaše okna. Proč zvolit kvalitní rolety od odborníků?

 

 
Doba covidová

04.01.2021

Firma HIXON funguje i v současné složité době.

 

 
Všechny aktuality »

01.02.2021 | Venkovní žaluzie HIXON

 

Moderní venkovní žaluzie představují komfortní zastínění i neocenitelnou izolaci

Venkovní žaluzie


Jakým nejideálnějším způsobem si vytvořit příjemné zastínění místností, balkonu či francouzských oken, si láme hlavu kdejaký majitel bytu nebo domu. Na trhu je nepřeberné množství stínicích prvků, mezi něž patří žaluzie mnoha typů, látkové rolety, fasádní rolety, venkovní rolety nebo třeba posuvné látkové stěny do interiéru. Podíváme-li se zblízka na pozitiva, která přinášejí venkovní žaluzie, nesmíme opomenout jak jejich vynikající stínící schopnosti, tak i izolační vlastnosti.
Venkovní žaluzie se vyrábějí v mnoha typologiích, záleží už na každém jedinci, jeho vkusu a potřebách, pro jaký druh se rozhodne. Firma HIXON dodává vysoce kvalitní venkovní žaluzie, které se dají ovládat ručně – klikou nebo motoricky. Automatizované ovládání motorické žaluzie má svou výhodu v tom, že je velice pohodlné pro její uživatele a zároveň komfort spočívá také v tom, že jsou tyto mechanicky ovládané venkovní žaluzie nastavitelné. Ovládání si tak může každý uživatel přednastavit například na konkrétní časové období, kdy mají být venkovní žaluzie zataženy před pronikavým slunečním žárem a naopak vytaženy při stmívání. Tyto časové úseky jsou samozřejmě proměnné v závislosti na ročním období a potřebách obyvatel domu. Někdo může dávat přednost rozpálenému pokoji, ale většina z nás upřednostňuje příjemný chládek. Venkovní žaluzie s elektrickým ovládáním jsou schopny „si zapamatovat“ oblíbenou polohu a mohou být vybaveny čidlem pro zatažení či vytažení, pokud se zhorší povětrnostní podmínky nebo v závislosti na slunečním záření. Automatizace tohoto typu stínění je tedy velice výhodná a plusy jsou nesporné.
Zákazníci, kteří se rozhodnou pro venkovní žaluzie, mají na výběr pestrou barevnou škálu, díky níž si mohou zvolit produkt odpovídající barvě fasády. Venkovní žaluzie pak nebudou rušit celkový pozitivní dojem z budovy, nebo jej naopak ještě dokážou vyzdvihnout. Pro dokonalé působení žaluzií jsou zájemcům nabízeny venkovní žaluzie s různými typy lamel. Při tvorbě projektu a stavbě nového domu se obecně doporučuje počítat se žaluziemi, jejich tvarem, velikostí, barvou a tvarem lamel. Při projektování se může do prostoru nad oknem vytvořit nadokenní schránka, do které venkovní žaluzie pohodlně a „neviditelně“ zajedou. Venkovní žaluzie se tak stávají neocenitelnou součástí moderního bydlení s nespornými izolačními a stínícími vlastnostmi.

 
Venkovní žaluzie
Venkovní žaluzie
Venkovní žaluzie
Venkovní žaluzie
 
 
  NAPIŠTE NÁM
+420 604 224 759

Zábradlí a zasklívání balkonů DARK

       Youtube  
 

Vnitřní žaluzie, vnitřní rolety, plisé, japonské posuvné stěny, sítě proti hmyzu, venkovní žaluzie, venkovní rolety, markýzy, fasádní rolety, garážová vrata a stínění zimních zahrad dodáváme především do těchto měst a obcí:

Vsetín, Ústí u Vsetína, Janová, Hovězí, Huslenky, Halenkov, Nový Hrozenkov, Karolinka, Velké Karlovice, Zděchov, Leskovec, Seninka, Valašská Polanka, Lužná, Lidečko, Horní Lideč, Francova Lhota, Valašská Senice, Střelná, Lačnov, Valašské Příkazy, Poteč, Valašské Klobouky, Prlov, Pozděchov, Bratřejov, Lhota u Vsetína, Liptál, Jasenná, Lutonina, Vizovice, Lípa, Slušovice, Všemina, Zlín, Otrokovice, Fryšták, Lukov, Jablůnka, Ratiboř, Hošťálková, Bystřička, Růžďka, Malá Bystřice, Valašská Bystřice, Bystřička, Mikulůvka, Oznice, Jarcová, Poličná, Valašské Meziříčí, Branky, Loučka, Kelč, Krhová, Zašová, Zubří, Rožnov pod Radhoštěm, Vigantice, Hutisko-Solanec, Dolní Bečva, Prostřední Bečva, Horní Bečva, Frenštát pod Radhoštěm. V těchto městech rovněž provádíme servis a opravy žaluzií a rolet.

Na vyžádání dodáme stínicí techniku kamkoliv po celé České a Slovenské republice nebo Rakousku.

 

© 2021 HIXON Blinds s.r.o.

TOPlist