Zvyšujeme komfort Vašeho domova

 

+420 604 224 759

+420 737 289 098

 
Akční nabídka

Rolovací garážová vrata

Aktuální předvánoční AKCE:

Garážová roleta

se SLEVOU 30%

Akce platí pro garážové rolety objednané do konce prosince 2019!!!

 
Aktuality
Venkovní rolety HIXON

10.04.2019

Venkovní rolety spolehlivě zastíní Vaše okna. Proč zvolit kvalitní rolety od odborníků?

 

 
Látkové rolety HIXON

14.03.2019

Už nechcete mít v oknech žaluzie? Zvolte atraktivní látkové rolety!

 

 
PF 2019

20.12.2018

Přejeme Vám i všem Vašim blízkým příjemné prožití vánočních svátků a v novém roce pevné zdraví, mnoho štěstí a spokojenosti.

 

 
Všechny aktuality »

04.04.2018 | Vertikální žaluzie a jejich široké uplatnění

 

Vertikální žaluzie a jejich široké uplatnění

Vertikální žaluzie

Když se řekne pojem vertikální žaluzie, každému z nás se vybaví kancelář či pracovní místnost. Tyto žaluzie ovšem mohou nalézt své využití i v naší domácnosti. Vertikální žaluzie totiž nejsou vhodné pouze do kancelářských prostor, kde svou úlohu plní na výbornou. Tyto žaluzie, které se vyznačují jako svislé vnitřní žaluzie s látkovými či plastovými lamelami, budou skvěle stínit i ve vašem obývacím pokoji ve kterém se může nacházet například francouzské okno. Vertikální žaluzie mají tedy celou řadu uplatnění, na která se nyní blíže podíváme.

Vertikální žaluzie do oken s rozdílnou výškou

Vertikální žaluzie naleznou své praktické uplatnění zejména u oken s rozdílnou výškou či u již zmiňovaných francouzských oken. Vertikální žaluzie totiž velmi hravě dokážou zastínit velké plochy. Ve vašem bytě či domě si tak naleznou zaručeně své místo. Ze vzorníků námi nabízených žaluzií si jistě najde každý ty své. Profily jsou nabízeny v bílé nebo šedé (elox) barvě. Pro tyto žaluzie je příznačná zejména jejich dlouhá životnost a univerzální používání. Pokud budete mít zájem o šikmé provedení těchto žaluzií, není to pro nás o žádný problém.

V čem spočívají hlavní výhody vertikálních žaluzií?

Vertikální žaluzie jsou velmi moderním a designově neokoukaným prvkem, který ve své domácnosti ocení téměř každý. Vždy vás dokážou překvapit svými nečekanými světelnými a prostorovými efekty. Díky tomu si tak můžete ve svém obývacím pokoji vytvořit takovou světelnou atmosféru, o které se vám ani nesnilo. S těmito žaluziemi můžete skvěle regulovat světlo v místnosti i stupeň vašeho soukromí. Dostupné lamely a s nimi spojená široká škála barev, vám umožni sladit vertikální žaluzie například s nábytkem, barvou zdí či podlahy. Osloví vás zejména i jejich minimální nároky na údržbu a jednoduchost.

Typy vnitřních žaluzií

Do všech typů oken se jednoznačně dají umístit vnitřní horizontální hliníkové žaluzie. Ty se dají ovládat jak řetízkem, šňůrkou a táhlem, tak i motoricky. Tyto žaluzie jsou hojně využívány ve většině domácností. Dalším typem jsou dřevěné žaluzie, které se hodí do domácností a interiérů, které si chtějí zachovat jistý přírodní vzhled. Rovněž můžete vybírat hned z několika typů a barev lamel. Naopak v kancelářích a oknech obchodů, se velmi často vyskytují vertikální žaluzie, které rovněž spadají do našeho sortimentu. Tyto žaluzie jsou praktické zejména pro větší okna a mohou být vyrobeny i v užitečném šikmém provedení.

Šikmé vertikální žaluzie

 
Vertikální žaluzie
Vertikální žaluzie
Vertikální žaluzie
Vertikální žaluzie
Vertikální žaluzie
 
 
  NAPIŠTE NÁM
+420 737 289 098

Zasklívání balkónů DARK

       Youtube  
 

Vnitřní žaluzie, vnitřní rolety, plisé, japonské posuvné stěny, sítě proti hmyzu, venkovní žaluzie, venkovní rolety, markýzy, fasádní rolety, garážová vrata a stínění zimních zahrad dodáváme především do těchto měst a obcí:

Vsetín, Ústí u Vsetína, Janová, Hovězí, Huslenky, Halenkov, Nový Hrozenkov, Karolinka, Velké Karlovice, Zděchov, Leskovec, Seninka, Valašská Polanka, Lužná, Lidečko, Horní Lideč, Francova Lhota, Valašská Senice, Střelná, Lačnov, Valašské Příkazy, Poteč, Valašské Klobouky, Prlov, Pozděchov, Bratřejov, Lhota u Vsetína, Liptál, Jasenná, Lutonina, Vizovice, Lípa, Slušovice, Všemina, Zlín, Otrokovice, Fryšták, Lukov, Jablůnka, Ratiboř, Hošťálková, Bystřička, Růžďka, Malá Bystřice, Valašská Bystřice, Bystřička, Mikulůvka, Oznice, Jarcová, Poličná, Valašské Meziříčí, Branky, Loučka, Kelč, Krhová, Zašová, Zubří, Rožnov pod Radhoštěm, Vigantice, Hutisko-Solanec, Dolní Bečva, Prostřední Bečva, Horní Bečva, Frenštát pod Radhoštěm. V těchto městech rovněž provádíme servis a opravy žaluzií a rolet.

Na vyžádání dodáme stínicí techniku kamkoliv po celé České a Slovenské republice nebo Rakousku.

 

© 2019 HIXON Blinds s.r.o.

TOPlist