Zvyšujeme komfort Vašeho domova

 

+420 604 224 759

+420 737 289 098

Vnitřní žaluzie

Vnitřní žaluzie

Vnitřní žaluzie do oken jsou nejrozšířenějším typem vnitřního stínění. Jejich velkou výhodou je praktičnost a výborná cenová dostupnost. Dají se velmi dobře a jednoduše sladit s jakýmkoliv typem interiéru a hodí se jak na plastová okna, dřevěná eurookna i na kastlová okna. Pojem vnitřní žaluzie zahrnuje klasické všudypřítomné okenní horizontální hliníkové žaluzie, horizontální žaluzie s dřevěnou lamelou a vertikální žaluzie s látkovými či plastovými lamelami. U hliníkových lamel i látkových vertikálních lamel je obrovský výběr barev a vzorů. Interiérové žaluzie jsou snadno ovladatelné řetízkem, šnůrou a táhlem nebo klikou a je také možné je ovládat motoricky. Pokud potřebujete žaluzie dodat rychle a levně, jste u nás správně!

Vnitřní žaluzie jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a s maximální přesností vždy na míru.

 
 
Vnitřní hliníkové žaluzie

Je možné je umístit do všech typů oken. Ovládají se řetízkem, šnůrou a táhlem nebo motoricky.

Vnitřní dřevěné žaluzie

Jsou vhodné do všech interiérů, které chtějí zachovat přírodní vzhled. Lze vybírat z několika typů dřevěných lamel o šířce 50 nebo 25 milimetrů.

Vertikální žaluzie

Jsou s oblibou umísťovány do kanceláří a výloh, ale lze je použít i v domácnosti, pro větší okna nebo rozdělení prostoru. Mohou být vyrobeny i v šikmém provedení.

 
 
  NAPIŠTE NÁM
+420 604 224 759

Zábradlí a zasklívání balkonů DARK

       Youtube  
 

Vnitřní žaluzie, vnitřní rolety, plisé, japonské posuvné stěny, sítě proti hmyzu, venkovní žaluzie, venkovní rolety, markýzy, fasádní rolety, garážová vrata a stínění zimních zahrad dodáváme především do těchto měst a obcí:

Vsetín, Ústí u Vsetína, Janová, Hovězí, Huslenky, Halenkov, Nový Hrozenkov, Karolinka, Velké Karlovice, Zděchov, Leskovec, Seninka, Valašská Polanka, Lužná, Lidečko, Horní Lideč, Francova Lhota, Valašská Senice, Střelná, Lačnov, Valašské Příkazy, Poteč, Valašské Klobouky, Prlov, Pozděchov, Bratřejov, Lhota u Vsetína, Liptál, Jasenná, Lutonina, Vizovice, Lípa, Slušovice, Všemina, Zlín, Otrokovice, Fryšták, Lukov, Jablůnka, Ratiboř, Hošťálková, Bystřička, Růžďka, Malá Bystřice, Valašská Bystřice, Bystřička, Mikulůvka, Oznice, Jarcová, Poličná, Valašské Meziříčí, Branky, Loučka, Kelč, Krhová, Zašová, Zubří, Rožnov pod Radhoštěm, Vigantice, Hutisko-Solanec, Dolní Bečva, Prostřední Bečva, Horní Bečva, Frenštát pod Radhoštěm. V těchto městech rovněž provádíme servis a opravy žaluzií a rolet.

Na vyžádání dodáme stínicí techniku kamkoliv po celé České a Slovenské republice nebo Rakousku.

 

© 2021 HIXON Blinds s.r.o.

TOPlist