Zvyšujeme komfort Vašeho domova

 

+420 604 224 759

+420 737 289 098

 
Akční nabídka

Venkovní žaluzie HIXON

Aktuální AKCE:

Venkovní žaluzie

se SLEVOU 25%

Akce platí pro venkovní žaluzie objednané do konce dubna 2020!!!

Pro slevu napište do poptávky DUBEN25

 
Aktuality
Nařízení vlády nás neomezuje v provozu

16.03.2020

Firma HIXON funguje i v době karantény.

 

 
PF 2020

20.12.2020

Vážení přítelé, přejeme Vám krásné a pohodové vánoce a do nového roku mnoho štěstí, zdraví a pracovních úspěchů.

 

 
Venkovní rolety HIXON

10.04.2019

Venkovní rolety spolehlivě zastíní Vaše okna. Proč zvolit kvalitní rolety od odborníků?

 

 
Všechny aktuality »

06.03.2017 | Vnitřní žaluzie do každého interiéru

 

Vnitřní žaluzie do každého interiéru

Vnitřní žaluzie

Vnitřní žaluzie patří u široké veřejnosti k velmi populárnímu řešení stínění jakéhokoliv typu interiéru. Žaluzie se hojně využívají jak v domácnostech, tak v kancelářích či obchodech. Vnitřní žaluzie patří mezi velmi oblíbené zejména pro jejich snadnou cenovou dostupnost, rozumnou kvalitu a velkou praktičnost. Dají se umístit do jakýchkoliv typů oken. Ať už tedy máte plastová okna, dřevěná, kastlová či eurookna, instalované vnitřní žaluzie se přizpůsobí jejich barvě a tvaru. Díky široké nabídce barev lamel a nosičů je lze dokonale sladit s jakýmkoliv typem interiéru. Proto jsou vnitřní žaluzie nejrozšířenějším typem stínění, který si nalezne své místo v každé domácnosti.

Vnitřní žaluzie - vysoká kvalita s maximální přesností

Dodáváme vysoce kvalitní vnitřní žaluzie, které se pyšní svou precizní výrobou a zpracováním. Vnitřními žaluziemi se dají nazývat veškeré všudypřítomné typy žaluzií, ať již se jedná o horizontální hliníkové žaluzie, žaluzie s bambusovou či dřevěnou lamelou nebo klasické vertikální žaluzie, které můžeme dále rozdělit na plastové a látkové. Zejména u hliníkových a látkových lamel máme velmi bohatý výběr vzorů a barev. Každý zákazník tak má možnost zvolit přesně takovou barvu žaluzií, která bude nejvíce ladit s interiérem, ve kterém je umístěna. Vnitřní žaluzie Vám vždy dodáme vyrobeny na míru, přesně dle Vašich požadavků a přání.

Snadné ovládání vnitřních žaluzií

Vnitřní žaluzie jsou velmi snadno ovladatelné. Vytahovat a naklápět se dají klasickým řetízkem, táhlem (tyčovým ovladačem) a šňůrou nebo klikou. Velmi komfortní je možnost ovládání žaluzií motoricky pomocí tlačítek na zdi nebo dálkovým ovladačem. Vždy si tak můžete jednoduše navolit způsob stínění, který vám bude vyhovovat.

Typy vnitřních žaluzií

Do všech typů oken se jednoznačně dají umístit vnitřní horizontální hliníkové žaluzie. Ty se dají ovládat jak řetízkem, šňůrkou a táhlem, tak i motoricky. Tyto žaluzie jsou hojně využívány ve většině domácností. Dalším typem jsou dřevěné žaluzie, které se hodí do domácností a interiérů, které si chtějí zachovat jistý přírodní vzhled. Rovněž můžete vybírat hned z několika typů a barev lamel. Naopak v kancelářích a oknech obchodů, se velmi často vyskytují vertikální žaluzie, které rovněž spadají do našeho sortimentu. Tyto žaluzie jsou praktické zejména pro větší okna a mohou být vyrobeny i v užitečném šikmém provedení.

Vertikální žaluzie

 
Vnitřní žaluzie
Vnitřní žaluzie
Vnitřní žaluzie
Vnitřní žaluzie
 
 
  NAPIŠTE NÁM
+420 737 289 098

Zasklívání balkónů DARK

       Youtube  
 

Vnitřní žaluzie, vnitřní rolety, plisé, japonské posuvné stěny, sítě proti hmyzu, venkovní žaluzie, venkovní rolety, markýzy, fasádní rolety, garážová vrata a stínění zimních zahrad dodáváme především do těchto měst a obcí:

Vsetín, Ústí u Vsetína, Janová, Hovězí, Huslenky, Halenkov, Nový Hrozenkov, Karolinka, Velké Karlovice, Zděchov, Leskovec, Seninka, Valašská Polanka, Lužná, Lidečko, Horní Lideč, Francova Lhota, Valašská Senice, Střelná, Lačnov, Valašské Příkazy, Poteč, Valašské Klobouky, Prlov, Pozděchov, Bratřejov, Lhota u Vsetína, Liptál, Jasenná, Lutonina, Vizovice, Lípa, Slušovice, Všemina, Zlín, Otrokovice, Fryšták, Lukov, Jablůnka, Ratiboř, Hošťálková, Bystřička, Růžďka, Malá Bystřice, Valašská Bystřice, Bystřička, Mikulůvka, Oznice, Jarcová, Poličná, Valašské Meziříčí, Branky, Loučka, Kelč, Krhová, Zašová, Zubří, Rožnov pod Radhoštěm, Vigantice, Hutisko-Solanec, Dolní Bečva, Prostřední Bečva, Horní Bečva, Frenštát pod Radhoštěm. V těchto městech rovněž provádíme servis a opravy žaluzií a rolet.

Na vyžádání dodáme stínicí techniku kamkoliv po celé České a Slovenské republice nebo Rakousku.

 

© 2020 HIXON Blinds s.r.o.

TOPlist